PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 113
ocen
7,6 10 1 84113
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

nie bylo ani jednego momentu abym sie nawet usmiechnal.film jest niewiarygodnie nudny,akcja gramoli sie tak niemilosiernie ze mozna powiedziec nawet ze pelznie. trzeba przyznac ze final jest dosc zaskakujacy ale nie robi jakiegos szczegolnego wrazenia. watek milosny z japonka byl po prostu zalosny. ogolnie aktorzy grali jakby mieli anemie. glowny bohater okazuje sie byc wrednym popaprancem bez skrupulow.poza tym patrzac na aktora grajacego ta postac po prostu zyc mi sie odechciewalo. zastanawiam sie co w tym filmie moglo rozsmieszyc ale jakos zupelnie nic mi do glowy nie przychodzi. olsnijcie mnie! ech...niech strace,dam 2/10

ocenił(a) film na 2
iluminat1990

chciabym jeszcze zaznaczyc ze kiedys ocenilem ten film na 3/10 ale ostatnio obejrzalem go jeszcze raz i moja opinia o tym filmie jeszcze sie pogorszyla...

ocenił(a) film na 9
iluminat1990

Jakim popaprańcem bez skropułów?
Ty byś sie nie przjemował tym, że ktoś zabił twoją rodzinę, gdy byłeś jeszcze małym dzieckiem? Byś pomyslał 'łee co tam, tylko zabili mame i tate za to ze postawil 20 tys na konia, phii'?. Chyba kazdy by chciał sie zemscic.
Mnie film ciekawił od poczatku, myslalem ze bohater ma naprawde takiego pecha i ciekawiłem sie jak on rozwiąże sprawe jednoczesnie z Rabinem i Szefem. Ale przyznam, komedia to nie byla, a raczej jakis sensacyjny bardziej ;).

ocenił(a) film na 9
brylcio16

niech ktoś z filmwebu to poprawi. to zwykła pomyłka panów z serwisu. na imdb.com "Lucky Number Slevin" to Crime/Thriller

veo92

Rzeczywiście coś mi cały czas nie grało, kiedy oglądałem ten film. Nie zachwycił mnie, ale oglądało się go przyjemnie, tylko zastanawiałem się przez cały seans, dlaczego twórcy chociaż nie próbują zachęcić mnie do śmiechu.

iluminat1990

A było kilka śmiesznych momentów. Jak np hartnett pytał Rabaja czy jak on tam ma jak on godzi role rabina z żydem. Albo opowiadanie goodcata o chaplinie. Albo jak Hartnett mowił dwóm przygłupawym czarnym gorylom żeby nie tłumaczyć rzeczy przez nie same za co dostał w bebechy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones