PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer
tr9453

Zbyt skomplikowany scenariusz, co?

adeck92

ten typ tak ma.... wystawia ocene w połowie filmu

NaSiR_3

"mądremu wystarczą dwa słowa głupiemu i referatu będzie mało - jak powiedział Sofronow"

ocenił(a) film na 10
tr9453

Tylko, że koniec filmu nadaje całości jakiś sens. jeśli nie obejrzałeś do końca, to nie ma co oceniać.

ocenił(a) film na 10
tr9453

co?! :D jeden z lepszych filmow gatunku, jak ktos napisal, świetne bondowskie gatki na najwyzszym poziomie. Idealnie dobrani akorzy, bardzo, bardzo dobry scenariusz, swietny film

bermudy

Wszystko fajnie, ale co tu ma do rzeczy bielizna Bonda?

ocenił(a) film na 5
tr9453

To chyba jeden z tych filmów który albo bardzo się podoba, albo jest obrzucany błotem. Akurat mnie osobiście bardzo się podobał. Świetny scenariusz, niezwykłe zakończenie, w dodatku żeby połączyć thriller z elementami komedii? W każdym razie wyszło im to znakomicie. A ludzie którzy ocenili na 1 chyba przełączyli się po 40 minutach... albo oceniają, bo są sfrustrowani że nie zrozumieli lekko skomplikowanego scenariusza.

ocenił(a) film na 5
Savage44

A dla mnie przeciętny filmik , a elementów komediowych strasznie mało (szkoda).

ocenił(a) film na 5
tr9453

To chyba jeden z tych filmów który albo bardzo się podoba, albo jest obrzucany błotem. Akurat mnie osobiście bardzo się podobał. Świetny scenariusz, niezwykłe zakończenie, w dodatku żeby połączyć thriller z elementami komedii? W każdym razie wyszło im to znakomicie. A ludzie którzy ocenili na 1 chyba przełączyli się po 40 minutach... albo oceniają, bo są sfrustrowani że nie zrozumieli lekko skomplikowanego scenariusza.

ocenił(a) film na 4
Savage44

Nie, to jeden z tych filmów, który próbuje być zakręcony na siłę nie oferując nic ponadto.
Dużo hałasu o nic, ot co.
Ja ten film oglądałem dwa razy. Za pierwszym razem mi się podobał, za drugim wyszły wszystkie niedoróbki, a raczej jedna wielka kaszana pod tytułem "Zróbmy z widza idiotę zakręcając fabułę na maxa i nie oferując nic ponadto." Porównałbym to z Incepcją.

zenek_8

trafne porównanie

ocenił(a) film na 5
zenek_8

Bardzo możliwe że masz rację, ale narazie widziałem tylko raz. Zgodzę się, że często po ponownym obejrzeniu cały czar znika.

ocenił(a) film na 10
zenek_8

zakrecona fabula?!:D lol... to zobacz memento. Fabula nieliniowa ale wcale nie taka skomplikowana. A sposob zrobienia i styl filmu ma... to cos:) jest klimat, świetna gra aktorska, charyzmatyczni bohaterowie naturalnie i trafnie zbudowane osobowości oraz emocje, oraz świetna akcja filmu która w odpowiednich momentach przyśpiesza oraz zwalnia wtedy kiedy trzeba! Rozrywka najwyższych lotów!!! Świetny film w gangsterskim klimacie z wszystkimi elementami dobrego kina, od fabularnych, po sensacyjne i związane z samą akcją, a wszystko po kolei zrobione za.biscie i na wysokim poziomie. Jak dla kogos film jest tylko i wylacznie pogwatmany poprostu jest glabem i kretynem

ocenił(a) film na 10
bermudy

PS
dla fanów ;)

http://www.youtube.com/watch?v=FPGle2o2orY&feature=related

cale szczescie wysoka ocena filmu daje mi jeszcze wiare w ludzi tu, a wypowiadają sie chyba po grzybkach halucynach. Jak ktos mi pisal, ze lepiej sie bawil na kowbojach i obcych to te grzybki zaczynaja byc bardzo prawdopodobne ;)

ocenił(a) film na 4
bermudy

Oszukali cię. :)

ocenił(a) film na 7
zenek_8

zakrecona fabula? Dla niektórych każda będzie zbyt zakręcona.

tr9453

Knot napisał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BenekTraktur

lepiej bym nie napisał co twój powiedział

ocenił(a) film na 8
tr9453

powiedział że ten nade mną to knot

ocenił(a) film na 10
tr9453

Musisz niestety dorosnąć by zrozumieć ten film... :P
Albo twój iloraz inteligencji jest po prostu zbyt mały na ten film..
Daje 10 ! Film rewelacyjnie skręcony, dawno nie widziałem tak pogmatwanego scenariusza ale cała akcja, fabuła, gra aktorska coś bardzo dobrego ...
Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem...

ocenił(a) film na 9
tr9453

Panowie i Panie nie urazajcie sie ten kto nazwal ten film knotem ocenil ciacho na 9/10. To chyba wszystko tlumaczy. Jak dla mnie film rewelacja.

ocenił(a) film na 9
tr9453

Bardzo konstruktwna wypowiedź.
1984 10/10, Dzień bestii 10/10, a teraz takie faux pas?
Może zobacz jeszcze kilka razy i zrozumiesz o co chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones