PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

jedno pytanko

ocenił(a) film na 7

Ten "Nick Fisher" czy jak mu tam było mści się za zabicie mu rodziny

W takim razie czemu nie zabija tego mordercy ? Zabija tylko zleceniodawców i ich ludzi a
samego morderce oszczędza

Tylko dlatego że on nie zabił jego ? I właściewie czemu on tego nie zrobił ?
Szkoda mu go było ?

ocenił(a) film na 8
Rudolf50

jego rodziców zabił ktoś inny a nikt nie chciał zabić małego chłopca
wiec wynajęli goodkata a ten mu oszczędził życie

przynajmniej ja to tak zrozumiałem

ocenił(a) film na 5
speedcube

Dokładnie tak on miał zabić tylko jego , a nie rodziców tak więc nie miał powodów by się na nim mścić :P

ocenił(a) film na 9
blysk_2

matke slevina zabija ten "zly pies" za co slevin mu odplaca jest wszystko pokazane na koncu

ocenił(a) film na 5
piotrek710

Ciekawe :P
(Na to nie zwróciłem uwagi)

ocenił(a) film na 7
Rudolf50

Jak wy te filmy oglądacie :P masakra

ocenił(a) film na 7
dolce8

Aha no to już wszystko jasne dzięki

ocenił(a) film na 9
Rudolf50

Kurde, człowieku... ogarnij się. Dzięki Tobie połowa ludzi zaciekawionych filmem go nie obejrzy, bo w swoim poście wyjawiasz główną zagadkę filmu! Ostrzega się że spoiler, a nie...

ocenił(a) film na 9
Rudolf50

widzę kolega zrozumiał film:P
świetne kino , polecam

ocenił(a) film na 10
rsurowiec

lol... przeciez juz na początku filmu widac, ze to nie kitkat zabija rodziców, kitkat jest pokazany jak ma zabić chlopca, ale wlasnie nie ma pokazanej egzekucji--> i nawet na początku filmu jest scena która pokazuje,ze kitkat sie zastanawia, co ma dać wątpliwosci odbiorcy, matko takie to trudne? Mi się strasznie podobala scena z tym policjantem w samochodzie, kiedy gosc przez telefon mu tlumaczy o nazwisku glownego bohatera, pod ktorym sie ukrywal, a na koncu mu gada co oznacza i dostaje kulke w leb:D a tu przy okazji krotkie pytanie, bo tego nie pamietam i nie wyczailem-czemu mial zabic tego policjanta?? Jaka on mial role w tej egzekucjii rodziny bohatera

bermudy

zabil mu matke chyba

ocenił(a) film na 9
bermudy

dokładnie zły pies - gliniarz (podajże też miał jakiś dług do spłacenia grubym rybom) zabija matke slevina jest pokazana szybka scena przy końcu filmu strzela do niej ze shotguna

ocenił(a) film na 7
Rudolf50

Pytanie z innej beczki. Skąd Slevin wiedział jak Goodcat pozbędzie się Lucy Liu(pokazuje jej że będzie strzelał w klatkę) i dlaczego to nie był po prostu strzał w głowę?

pavlo91

Może strzał w klatkę był "znakiem firmowym" Goodcata ;)
Slevin wychował się z Goodcatem, dlatego można przypuszczać, że raczej wiedział jak tamten działał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones