PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Kryminał pierwsza klasa 9/10

ocenił(a) film na 7

:) jup.

ocenił(a) film na 7
surykatka1

Polecam Wicker Park. Ten sam reżyser, ten sam główny bohater i zagmatwanie z ciekawym wyjaśnieniem ;)

ocenił(a) film na 7
surykatka1

Ups! Aktor, nie bohater ;)

użytkownik usunięty
surykatka1

dzięki, na pewno obejrzę

ocenił(a) film na 7

Widzę że bezpośrednio po seansie:).
Intryga pogratulować, do końca nie wiadomo o co kaman a na końcu spore zaskoczenie. Wszystko fajnie ale jak dla mnie za mało dobrej akcji, niby dużo się dzieje ale mało-barwnie, można przysnąć w połowie filmu. Jednak nie przysnąłem i obejrzałem a nawet nagrałem:). Pozdrawiam

użytkownik usunięty
jarroq

pierwsze 20 minut się ciężko ogląda, nie wiadomo o co w ogóle chodzi, natomiast reszta filmu jest genialna

ocenił(a) film na 9
jarroq

Bo ten film nie miał być (przynajmniej w mojej ocenie) typowym kinem akcji z pościgami itp. i dzięki temu wyszedł genialny film, taki niby nudny ale się rozkręca i jednak zachwyca
pozdro

ocenił(a) film na 7
jules

właśnie miałem to napisać co nam po kolejnej nawalance trzeba być kreatywnym a nie tylko napier.dalanka

ocenił(a) film na 7
jarroq

SPOILER yyyyy, że co? do końca nic nie wiadomo? film mi się podobał ale maksymalnie można dać 7/10, bo jednak jak dla mnie był przewidywalny, i to od samego początku, kiedy widać że Willis opowiada prawdziwą historię, podejrzanie dzieciak jest podobny do Slevina, a zabójca do Willisa, fakt faktem że domyśliłem się o co chodzi w momencie sprzątnięcia pedała, ale nie ma co tu się zachwycać scenariuszem, mi ten film przypadł do gustu bardziej na tarantinowski klimat no i na rewelacyjne aktorstwo w tym niezawodnego Willisa (chociaż w ostatnich Fujarach na tropie strasznie mnie zawiódł)

użytkownik usunięty

chyba zwiększę na 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones