PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Zakończenie

ocenił(a) film na 9

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w zakończeniu ? Bo nic z tego nie zrozumiałem. ( Może wynika to z tego, że mam prawie całą noc nie przespaną za sobą)

ocenił(a) film na 7
JOSHPICTURES

Trzeba było uważnie oglądać:) Tu nie można przegapić ani minuty:P

ocenił(a) film na 9
jarroq

Ok, może zamuliłem na parę minut, ale nie mam zamiaru w najbliższym czasie oglądać go jeszcze raz, Więc jak mógłby ktoś, to czy mógłby mi wyjaśnić ? Byłbym wdzięczny.

JOSHPICTURES

od którego momentu chcesz wiedzieć? :)

ocenił(a) film na 7
madeinbrain

Slevin pracuje razem z Goodkatem, główny bohater to ten dzieciak, który jako jedyny przeżył po wymordowaniu jego rodziców. To głównie się wyjaśniło :)

użytkownik usunięty
JOSHPICTURES

Nie warto, chciałbym, żeby prąd mi wysiadł po scenie zabójstwa policjanta w jego samochodzie, do tego momentu film był ok.

ocenił(a) film na 9

Od momentu gdy Slevin zabił tego syna rabina, i potem się pogubiłem( NIe wiem wogóle dlaczego ten Goodkart i Slevin zaczęli trzymać razem i wysadzili ten budynek, następnie to już ni chu*a nie rozumiałem.

ocenił(a) film na 7
JOSHPICTURES

hehehe oj to bida :) pół filmu trzeba objaśniać ;)

ocenił(a) film na 9
surykatka1

Zmęczony byłem bo miałem ciężki dzień, jak ktoś może to proszę :)

JOSHPICTURES

JOGHPICTURES oni nie zaczęli się trzymać razem. Goodkat miał zabić Slevina gdy ten był mały jednak tego nie zrobił. od tamtej pory go wychowywał i wymyślili cały ten przekręt. :)

ocenił(a) film na 9
madeinbrain

Rozumiem wszystko. (Może poza wątkiem z zegarkiem Slevina) Oglądałęm go niewyspany i przymulony. Zamiast skupiać się na akci filmu, gapiłem się bęzmyślnie w TV i patrzyłem na zegarek kiedy koniec filmu. Mam nadzieje, że nie wzieliście mnie za tępaka. (a może :) ) A co do filmu sprytna intryga, jednak jeżeli ktoś jest sprytny jest w stanie się domyślić.

Pozdrawiam

JOSHPICTURES

Hehe w podobnym stylu oglądałem ten film i w tym samym miejscu urwał mi sie wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones