PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Raczej nie warto

ocenił(a) film na 6

Film nudny, jedyny plus to bardzo dobra końcówka:) Ale to za mało

ocenił(a) film na 8
doroc07

Nie no, nie jest taki nudny. :) Końcówka dobra i oczywiście obsada. Ogólnie gra aktorska na wysokim poziomie. Ja uważam, że to jedna z lepszych komedii kryminalnych :)

użytkownik usunięty
doroc07

Zgadzam się nudny

doroc07

tak, i do tego na siłę wciśnięty wątek romansu :/ tandetnie to wyszło hehe ale na 6 ujdzie

ocenił(a) film na 9
doroc07

masz prawo do takiej opinii, ale jak dla mnie rewelka.... pomysł na film zarąbisty.

ocenił(a) film na 8
doroc07

Film może być nudny jeśli się nie myśli podczas oglądania.

DemiaN

No jeśli komuś myślenie sprawia takką trudność i zabiera tyle czasu, być może mu się nie nudzi :)

ocenił(a) film na 7
doroc07

Absolutnie film nie jest nudny. Co prawda po drugim obejrzeniu zmieniłem notę z 8 na 7, ale jeżeli poraz drugi obejrzałem film akcji, to znaczy, że coś w nim musi być.

użytkownik usunięty
doroc07

Przez pierwsze 50min nuda.Potem zaczęło się rozkręcać aż bum i końcówka powaliła na kolana.

ocenił(a) film na 5
doroc07

Dokładnie. Po pierwszej połowie filmu miałem ochotę go wyłączyć i wystawić ocenę 1. Jednak końcówka zaskoczyła i trochę uratowała sytuację. Film absolutnie nie jest żadną komedią kryminalną - choć w pewnych momentach sili się na to żeby nią być co wychodzi żałośnie. Ogólnie można obejrzeć ale bez nastawienia na to że będzie to komedia. No i trzeba się uzbroić w cierpliwość żeby przetrwać pierwszą część seansu ;) Ocena 7,7 zdecydowania za wysoka jak dla tego filmu. Dałem 5/10 za końcówkę i uroczą Lucy Liu ;)

ocenił(a) film na 8
doroc07

może się w niego nie wczułes;p b. dobry scenariusz, fajnie wszystk ozrealizowane, komediowe teksty i dobre zakonczenie;)

ocenił(a) film na 5
doroc07

zgadzam się. nudny i daleki od miana "komedii". poza gwiazdorską obsadą cienko.

ocenił(a) film na 9
doroc07

Dobra końcówka to podstawa, każda kobieta Ci to powie ;-)

ocenił(a) film na 7
animagus

Moje kobiety jednak wolą, gdy jestem "dobry" przez cały czas.

ocenił(a) film na 6
doroc07

no a może nie tak nudny, jak nieumiejętnie wyreżyserowany. Retrospekcje i nieoczekiwane zmiany obrazu są dobre gdy po prostu są dobre. A tu miałam wrażenie, że latają klatki, które na pewno na końcu złożą się w jedną całość ale ten kto nimi rzuca nie ma profesjonalnej ręki. Natomiast uważam, że film jest wart obejrzenia i wyrobienia sobie zdania chociażby z uwagi na plejadę gwiazd, które go tworzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones