PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Zastanawiam się dlaczego Slevin Kelevra po morderstwie Yitzchoka i podłożeniu ciała Nicka Fishera zamienił swój zegarek z zegarkiem tego drugiego, skoro był on dla niego tak wartościową pamiątką po ojcu? Jedyną osobą która wiedziała, że ma ten zegarek była Lindsey, więc początkowo myślałem, że chce jej przekazać wiadomość o swojej rzekomej śmierci, ale jak się później okazało pani z prosektorium wiedziała o całym planie Slevina, więc brak tu sensu. Druga myśl, która przyszła mi go głowy, to chęć zmylenia Goodkata, że niby podkłada ten zegarek, żeby poinformować Lindsey o swojej śmierci i zakończyć sprawę, ale skoro miała i tak umrzeć chwile po identyfikacji zwłok, to też trochę bezsensu.. Jakieś inne pomysły?

ocenił(a) film na 7
VaginaDentata

Przyłączę się do pytania. Też za bardzo nie wiem o co chodzi...

VaginaDentata

Goodkat przechowywał zegarek dla Slevina. Na samym początku Slevin powiedział dziewczynie, że ten który nosi to podróbka.

W filmie tego nie pokazano, ale zegarek w jakiś sposób zidentyfikowano jako własność Slevina. Może ze zdjeć z obserwacji policji? Na biurku były tylko powiększenia, ale w retrospekcjach Slevin stojąc przed wyjściem z hotelu gestykulował, jakby chciał go pokazać, zdaje się poprawiał włosy, mieli na pewno zdjęcia na których były widoczne nadgarstki. W ten sposób uznano Slevina za zmarłego, kiedy zegarek znalazł się na ręce spalonego ochroniarza. To jedyna rzecz w tym filmie, która wymaga chwili rozkminy nad logiką, ale jednak trzyma się kupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones