PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

gdyby azjatka naprawdę zginęła, nie mam nic przeciwko wątkom miłosnym, ale w przypadku tego filmu to było niepotrzebne "dosłodzenie" moim zdaniem (mam na myśli scenę w końcówce, kiedy siedzą razem na ławce, a na przeciwko stoi ten płatny zabójca), gdyby dziewczyna naprawdę stała się (konieczną) ofiarą całej tej sprawy, to by było coś pokroju "Memento" albo "Podejrzanych", czyli zero happy endu, a ja z otwartym ryłem siedzę i gapię się w ekran jeszcze długo po napisach końcowych i nie mogę uwierzyć w to co właśnie się stało tzn. tak to mogło wyglądać

ocenił(a) film na 7
soulfight

Zgadzam się w 100 %, miałem dokładnie to samo odczucie ;) happy end trochę na siłę, przez który obniżyłem ocenę końcową.
PS
oglądałeś "Grę" Finchera? Jeśli nie, to nie chcę nic zdradzać, ale tam końcówka rozczarowała mnie jeszcze bardziej, przez co zamiast pewnego arcydzieła, skończyło się tylko na "dobrym" filmie.

ocenił(a) film na 8
Daniello_

W przypadku "Gry" zakończenie nie zdołowało mnie tak bardzo jak w "Siedem", sam nie wiem, może Fincher nie chciał po prostu robić dwóch równie dołujących i mrocznych filmów pod rząd, tak czy owak oba te filmy uważam za za*ebiste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones