PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 114
ocen
7,6 10 1 84114
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Lucy Liu

ocenił(a) film na 9

Świetny film.. Najbardziej podobała mi się Lindsey grana przez aktorkę Lucy Liu, którą kojarzyłem głównie z filmów związanych z sztukami walki, a tu bynajmniej na początku filmu była super w konwencji komedii ,
mam prośbę czy jest koś kto może polecić mi jakieś dobre filmy z jej udziałem w których gra choć trochę komediowo..

ocenił(a) film na 7
Playfairr

Przepatrz sobie:P
http://www.filmweb.pl/person/Lucy.Liu#films

Ja ją tu pierwszy raz widziałem.

użytkownik usunięty
Playfairr

Kill Bill oczywiście

użytkownik usunięty

Kill Bill, jak Uma Trumna odcina czoło Lucy Liu, albo jak Lucy Liu odcina głowę członkowi Yakuzy. No po prostu boki zrywać...

użytkownik usunięty

Takie sceny są mało istotne, liczy się przede wszystkim scenariusz i fabuła. Kill Bill to bardzo dobry film, ostatnio gnojony na tym portalu, natomiast na IMDB.com doceniany 8.2

użytkownik usunięty

Nie przypominam sobie, żebym pytał jak ludzie oceniają Kill Bill na filmwebie, a jak na Imdb. Nie przypominam sobie także, żebym sam tutaj wyrażał jakąkolwiek opinię o Kill Billu, żebyś musiał czuć się odpowiedzialny za obronę go. Playfairr prosił o filmy, w których Liu "gra komediowo" jeśli ucinanie głów Cię bawi to ok.

użytkownik usunięty

No po prostu boki zrywać... - to mnie tknęło

użytkownik usunięty

W takim razie na przyszłość polecam czytać dwa razy, żeby nie wyciągac pochopnych wniosków.

użytkownik usunięty

przecież i tak wiem że nie leży tobie Kill Bill

użytkownik usunięty

Skąd ten wniosek?

użytkownik usunięty

jestem jasnowidzem

użytkownik usunięty

Więc napisz, czy oglądałem Kill Billa z lektorem, dubbingiem, czy napisami.

użytkownik usunięty

aż tak wielki mocy nie ma

użytkownik usunięty

Ja też mam moc jasnowidzenia. Mogę powiedzieć, gdzie w powyższym poście chciałeś wstawić "ej", a gdzie literkę "m"

użytkownik usunięty

po co czepiać się takich pierdół

użytkownik usunięty

To ty pierwszy sprowadziłeś temat na bezsens pisząc żenująco głupi post "jestem jasnowidzem", wiedz nie dziw się, że czepiam się "takich pierdół"

użytkownik usunięty

przecież to było dla jaj napisane

użytkownik usunięty

Ja też piszę dla jaj, nie śmiejesz się?? Jak tam Ci idzie rozpisywanie dlaczego scenariusz jest świetny i film ma świetny klimat?

użytkownik usunięty

to zostawiam sobie na kiedy indziej, na razie tylko możesz się zadowolić recenzjami użytkowników

użytkownik usunięty

Szkoda, myślałem, że kogoś, kto jest tak przekonany o geniuszy tego filmu stać na coś więcej, niż teksty stylu "scenariusz świetny z powodu, że świetny".

użytkownik usunięty

mogę jeszcze dodać że jest oryginalny

użytkownik usunięty

niezamierzona autoironia???

użytkownik usunięty

raczej fakt

użytkownik usunięty

Nie załapałeś, no dobra, nie ważne.
Pozdr

użytkownik usunięty

taaa jasne nie załapałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones