PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Komedia kryminalna? oO

użytkownik usunięty

Komuś dbającym o opis filmu, pozajączkowały się gatunki filmowe. To nie jest żadna komedia kryminalna. Stawianie
tego filmu na jednej półce z "Przekrętem" to ujma dla Przekrętu. Przekręt jest komedią. Porządnie rozśmieszającą.
"Lucky number Slevin" jest zakręconą, całkiem niezłą opowieścią o.. tym co jest treścią tego filmu ;-) Bliżej mu do..
Kapitana Sowy :D czy tarantinowskich produkcji. Choć tu pewnie głos podniosą fani twórczości Tarantino, żebym mu
nie ubliżał przyrównując ten film do filmów ich bożyszcza :D
Tak czy inaczej, nudne to to nie jest. Kto lubi zakręcone (aczkolwiek nie pozstawiające wiele do myślenia - bo wszystko
jest podane na tacy, żeby widz nie kłopotał się domysłami :D) historie kryminalne, przeżyje obejrzenie tego filmu. I choć
film toczy się leniwie, bez pościgów, spektakularnych strzelanin, to da się go obejrzeć bez przysypiania.
Tylko pamiętajcie: to nie jest komedia kryminalna.

Zgodzę się co do twórczości Tarantino - oglądając miałam wrażenie, że jest to ekranizacja komiksu, wszystko było takie nierealistyczne, a szczególnie było to widać patrząc na wystroje wnętrz i tapety, od których dostaje się oczopląsu ;)

ocenił(a) film na 7

Wydaje mi się że w kategorii komedii kryminalnej mieści się coś więcej niż "Przekręt". Ten film miał humorystyczne dialogi, nieco karykaturalne postacie, humor sytuacyjny... Tematyka dotyczyła szeroko pojętej gangsterki... Jak dla mnie akurat gatunek jest oczywisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones