PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 114
ocen
7,6 10 1 84114
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Szczerze mówiąc już dawno nie widziałem tak dobrego thillera, kryminału po Podziemnym Kręgu .... Początkowo film wydawał się być przewidywalny, wszystko składało się w jedną całość, ale ostatnie 40 min filmu mnie zaskoczyło ... w połowie filmu wiedziałem, że Slevin pracuje razem z Goodkatem, aczkolwiek niesamowitym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że Slevin to ten dzieciak, który jako jedyny przeżył po wymordowaniu jego rodziców. Ten spokój głównego bohatera od początku nie dawał mi spokoju i wydaję mi się, że wątek o rzekomej chorobie Slevina, która powoduje zachowywanie pełnego opanowania w każdej sytuacji miał na celu zmylenie potencjalnego widza. Gra aktorska na dość przyzwoitym poziomie, Brus jak zwykle kapitalny ... co tu dużo mówić, zasłużone 9/10. A wam jak się podobał ten film ? mieliście już jakieś podejrzenia wcześniej odemnie ? :)

ocenił(a) film na 9
adek88_90

zdecydowanie nie, faktycznie motyw współpracy z Goodkatem staje się przewidywalny w połowie filmu albo nawet później, a sam film świetny, choć zapowiadał się (na początku) średnio. Mniej więcej po 20 minutach nie mogłem się od niego oderwać ;)

ocenił(a) film na 10
adek88_90

Właśnie skończyłem oglądać film ( nie pytajcie mnie czy nie mam nic innego do roboty o 5:30 ) i zastanawia mnie jeden drobiazg, mianowicie skąd wzięła się duża ilość krwi na fartuchu Lindsey po tym jak Goodkat do niej strzelał, przecież miała kamizelkę..

edit
aaa.. sory, miała na mostku worek z krwią, cofam pytanie :)

ocenił(a) film na 9
adek88_90

nawet fajny film, nie podobała mi się jedna rzecz. Samemu został skrzywdzony przez złych ludzi a potem zabija tego Nicka Fishera. Krzywdząc niewinną osobę staje się taki sam jak "Szef" i "Rabin"

ocenił(a) film na 8
kemot1991

nie do końca niewinną osobę, w końcu przy nazwisku Fischer w księgach bukmacherów widniało najwięcej cyferek ;]

ocenił(a) film na 7
Cyclone_2

nie mówiąc już o gwałcie na czternastoletniej cheerleaderce ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones