PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

7/10

ocenił(a) film na 7

film nawet spoko, ale strasznie strasznie zakręcony no i... na końcu się wszystko wyjaśnia ;]
Ogólnie, można obejrzeć

Fisher_7

Dla tego, że zakręcony i go nie zrozumiałeś, to oceniasz tylko na 7? Bo tak wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi. Był zakręcony, ale nie był tylko "dobry". Ten film jest świetny

ocenił(a) film na 7
darek12322

Chłopie To jest Twoje zdanie że on jest ŚWIETNY! a moje jest takie zdanie, co nie zmienia faktu że chyba ocena 7 nie jest najgorsza- czy mam rację?
Ja równie dobrze mogę wejść na Twój profil i będziemy się tak licytować w ocenianiu filmów.
Jeśli jest taki ŚWIETNY to dlaczego ma ocenę 7.8 a nie 10? (weź pisz z pretensjami do wszystkich co dali poniżej oceny 10)

Fisher_7

nie, chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie dziwię się, bo filmu też nie zrozumiałeś. Mam do Ciebie pretensje, że oceniasz film, którego nie zrozumiałeś. Można zaznaczyć "oglądałem film" ale zostawić bez oceny. No nie? ;)

ocenił(a) film na 7
darek12322

a skąd wiesz ze nie zrozumiałem? napisałem tylko że strasznie ZAKRĘCONY, a dodając że na końcu sie wszystko wyjaśnia to chyba świadczy że zrozumiałem.
Po drugie, mało realne aby jeden gość tak uknuł spisek aby 2 mafiozów niecierpiących się na wzajem wpadło na pomysł aby go "wkręcić". Na takie rzeczy troszkę naciągane też zwracam uwagę.

KONIEC TEMATU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones