PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 105
ocen
7,6 10 1 84105
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Gdyby nie to, że przez dłuższą część filmu siedziałem i nie wiedziałem o co tu chodzi, a na dodatek się nudziłem... postawiłbym temu filmowi 9/10! Jeszcze w żadnym filmie nie widziałem tak genialnego zakończenie - ekstra!!! No, ale niestety jest 7/10 ponieważ na prawdę nudziłem się spory czas ;)

ocenił(a) film na 8
heroespablo

Ja rowniez nudzilem sie przez spora czesc filmu, lecz poprzez to, jak potoczyly sie dalej wydarzenia wystawilem po obejrzeniu filmu 9/10, jednak chwile przemyslalem to i dalem jednak 8/10 z lekkim niedosytem co do oceny, bo film wg. mnie zasluguje w pelne na 8,5, ale ze nie ma polowek na filmwebie to dalem 8 :). Ogolnie to film zrobil na mnie podobne wrazenie jak Iluzjonista, tyle ze Iluzjoniscie dalem 9/10 bo jednak zakonczenie jeszcze bardziej mnie zaskoczylo.

ocenił(a) film na 9
heroespablo

To się nazywa chwytliwa zmyła;)
Bo kiedy wszyscy patrzą w prawo, Ty...
Wiadomo co;)

WhiteDemon

"przez dłuższą część filmu siedziałem i nie wiedziałem o co tu chodzi, a na dodatek się nudziłem". W tym filmie da się nudzić? Ja tego nie odczułem nawet w 1%... A poza tym, dlatego, że go nie zrozumiałeś, to oceniasz tylko na 7?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones