PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821020}

Poziom 16

Level 16
6,1 3 171
ocen
6,1 10 1 3171
Poziom 16
powrót do forum filmu Poziom 16

Chryste, wszyscy są otumanieni jak po zażyciu tej "niebieskiej" pigułki. Zupełnie nie widzą przestrogi, która bije w tym filmie. Skupiają się na kunszcie aktorskim, scenariuszu i innych "dupe..łach". Nikt nie zwrócił uwagi na poziom bestialstwa naszych czasów, na który ten film zwraca uwagę. Ten film to nie jest pieśń przyszłości, tak jak wielu myśli. To się dzieje tu i teraz. Zofia Nałkowska w "Medalionach" zawarła sentencję, która w mojej ocenie powinna być sentencją naszej cywilizacji, cywilizacji ludzi, a mianowicie „Ludzie ludziom zgotowali ten los”. Ten film pokazuje jak daleko posuwa się człowiek dla własnych korzyści.
Chciałbym abyście przeszukali otchłanie internetu i zapoznali się z takimi tematami jak:
1. Pozyskiwanie dzieci nowonarodzonych i tych z domów dziecka z przeznaczeniem na handel narządami. Nie mieści się w głowach? Podpowiem. Narządy dla dorosłych są można rzec ogólno dostępne. Te dla dzieci już są ogromnym problemem bo nie ginie ich tak wiele. Biznes polega na tym, że za serce dla dziecka rodzice skłonni są dać znacznie, znacznie więcej niż inne osoby za serce dla siebie.
2. Hodowla embrionów ludzkich w "fantastycznym kraju", "potędze ekonomicznej", zgadnij jakim (CH**Y), w celu jak wyżej.
3. Testowanie medykamentów na afrykańskiej populacji. Podpowiem. Nie trzeba wydawać kasy bo tutaj taniej, znacznie taniej.
Nasz świat zmierza za fasadą tolerancji i demokracji do czasów iście niemieckiej ekonomii obozowej.
Zastanawiacie się pewnie, a co ja mogę na to poradzić? Ano wyjdź do chol..ry z tej piwnicy, tej strefy komfortu, tej "a niech oni". Bądź człowiekiem. Dołącz do marszu. Wysil się.
Kluczem jest przejrzystość rządzenia. Jeśli demokracja kończy się z chwilą wrzucenia głosu do urny to żadna to demokracja. Musimy mieć wpływ na bieżący sposób sprawowania władzy. Ups. Zagalopowałem się. Mam przemyślenia ale nie w temacie tego filmu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zwłaszcza te wspaniałe Kobiety, które pokazują wszystkim jak walczyć trzeba, chociaż działa przeciwko nim wytoczono najcięższe #strajkkobiet.

ocenił(a) film na 6

może z nieco innym motywem przewodnim, ale polecam film "Wyspa" z 2005 roku...

Z twojej wypowiedzi aż bije lewactwo i poparcie dla PO! Oni z kolei opierają się na doktrynie lewacko - dyktatorskiej Unii pod przewodnictwem Niemiec i Francji! Czyli połączenia faszyzmu z komunizmem! Niemcy dalej kombinują z Rosją! Interes ponad wszystko! A Polska dalej jest wykorzystywana i zdradzana od środka!!

ocenił(a) film na 8
Henryk_Kowalski

No i masz, jak wojna na Wschodzie, tuż za naszymi granicami, zweryfikowała twoje bredzenie. Filmweb to nie miejsce na twoje wypowiedzi. Post CzasZrobićTo jak najbardziej oddaje to co film chciał przekazać. Bredzenie o Lewactwie Heniu, wsadź sobie w dupe, na nikogo w tych czasach to już nie działa.

Henryk_Kowalski

PiS niczym nie różni się od PO. To taka sama zdradziecka partia lewacko-globalistyczna. Różnica (in plus) na rzecz PO polega na tym, że jest na swój sposób uczciwsza, bo nie udaje patriotyzmu.

ocenił(a) film na 7
miotacz plomieni

Nic nie jest w żaden sposób uczciwsze. Partie są niczym kluby piłkarskie z transferem zawodników, którzy zmieniają swoje poglądy w jeden dzień niczym rękawiczki bo tak na prawdę 90% polityków nie ma żadnych poglądów jedynie swój interes. Każda partia idzie w niszę "rynkową" jaką zauważyli. Jeśli z sondażów wynikałoby, że 70% ankietowanych chce wyjścia z UE to myślisz że PO miałoby inne zdanie? Tylko partii z poparciem poniżej 20% opłacałoby się popierać pozostanie w UE. Tak to działa. Oni nie mają żadnych poglądów. To tylko wynik badań opinii publicznej i kto pierwszy ten lepszy.

ocenił(a) film na 3

Trochę cię poniosło po tym filmie. Jakiego marszu? Jaka przejrzystość rządzenia? Chcesz mi powiedzieć, ze gdybyś ty i twoi sąsiedzi i kilka osób z ulicy, rządzili tym krajem, to nagle wszystkie problemy by się rozwiązały i ludzie zaczęliby traktować się nawzajem z troską i szacunkiem? Tylko tyle trzeba zrobić?

No i jeszcze przywaliłeś "strajkiem kobiet". Wierzysz, że te kobiety, które szły i strajkowały przeciw Jarkowi, są nieskazitelne? Że gdyby one doszły do władzy to... chociażby przykładowo... wszyscy ojcowie, którym ex-żony po rozwodzie zablokowały możliwość widywania swoich dzieci, dzięki strakowikobiet odzyskają prawo do widzenia swoich dzieci? Bo ich zony od teraz zaczyna szanować prawa ojca?

Mam dla ciebie propozycję. Zanim wybiegniesz na ulicę i "dołączysz do marszu", najpierw pójdź do łazienki, ochlap twarz zimną wodą, ochłoń trochę i przyjrzyj się światu, jaki jest naprawdę. Naucz się patrzeć.

Kolejny przykład: kobiety nigdy nie protestują, gdy ich synowie i bracia oraz mężowie giną na wojnach. Chociaż... przepraszam, w 2022 roku w Rosji Rosjanki wyszły na ulicę protestować, ale nie dlatego, że ich mężów zmobilizowano i wysłano na Ukrainę na niemal pewną śmierć. One protestowały, bo państwo nie wypłacało im żołdu, jaki im się należał w związku z poborem ich meżów. Bo rzad od trzech miesięcy zalegał z wypłatami. Poczytaj w sieci. Nie protestowały, ze ich mężów wysłano na śmierć. Dopiero gdy brakło kasy na koncie, poszły protestować i dopomnieć się o pieniądze.

Chcesz zmieniać świat? Najpierw musisz nauczyć się widzieć, jaki jest naprawdę. Musisz przestać być taki naiwny.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Ja zmienie Świat :)

ocenił(a) film na 3
platyna_2

Brawo! Jesteś 6 999 999 999-tym dzieciakiem, który to powiedział.

Następny po Tobie - który tak powie - wygra komplet żółtych kredek.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

W zeszłym roku dowiedziałam się, że jestem reinkarnacją Jezusa Chrystusa więc w sumie mam spore szanse xD

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Dwa lata temu bym stwierdziła, że jeden człowiek świata nie zmieni. No ale dzisiaj, jak już wiem co wiem, jest to bardzo prawdopodobne. I w sumie to bardzo pokrzepiająca wiadomość. Ale wolałabym żeby zrobił to ktoś inny. Nie lubie być w centrum uwagi.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

Aaa zanim się spytasz o psychiatrę, byłam, rozmawiałam, stwierdziła, że moich przeżyć nie da się wytłumaczyć naukowo i powiedziała żebym o tym nie mówiła, bo ludzie są zbyt głupi by zrozumieć logikę moich wyjaśnień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones