PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274794}

Dolina światła

The Valley of Light
6,4 308
ocen
6,4 10 1 308
Dolina światła
powrót do forum filmu Dolina światła

A ja wcale nie polecam tego filmu. Bardzo się na nim zawiodłem. Wszystko jest w tym filmie tak słodkie, że aż się lepi i pływa w tej słodkości.
Żeby być sprawiedliwym muszę napisać, że wzruszył mnie momentami, zwłaszcza motyw z chłopcem, wątek z dużą rybą (od razu kojarzy się z filmem o tym tytule) też ciekawy, ale co z tego, skoro cała otoczka i charakteryzacja pozostawiają wiele do życzenia.
Nie więcej niż 4/10 - a ta czwórka tylko za pewne ciekawe motywy fabularne, cała reszta poniżej krytyki.

ocenił(a) film na 7
GrimoireTrismegistos

Poniekąd zgadzam się z przedmówcą, ale tylko w kwestii Chrisa Kleina, którego postać była strasznie przesłodzona i wręcz zamulona. Poza tym film naprawdę dobry i wart obejrzenia, chociażby dla pięknych widoków, których nie brakuje, a które idealnie uspokajają.

ocenił(a) film na 5
GrimoireTrismegistos

Ja dałem 5.Wszystko co było w tym filmie już widziałem wiele razy.

użytkownik usunięty
irish23_faurepavane

a gdzie widziałeś ten film? Bo nie mogę go nigdzie znaleźć.

ocenił(a) film na 5

Gdzieś w tv ale kanału sobie nie przypomnę. Wydaje mi się, że Polsat. Wpisz w google frazę "dolina światła choomikuj" wyskoczy Ci film. Jeśli nie kłóci się to z Twoim sumieniem możesz ściągnąć. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 3
GrimoireTrismegistos

Zgadam sie w 100% nudny, nic sie w tym filmie nie dzieje...

GrimoireTrismegistos

Nie wiem co w tej produkcji jest tak słodko ''pierdzące ''- Bo chyba nie to że głowy bohater stracił rodziców i farmę, samobójstwo męża kobiety, czy śmierć właśnie tego małego chłopca .

Co do otoczki - To uważam że film zrealizowano w odpowiednim miejscu dla tej historii .

buterfly

* Sorki za błąd oczywiście główny bohater ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones